Rejs: Paros, Hydra, Egina

Moja mała Odyseja

Cena: Dorośli: 109 €
Dzieci: 65 €
Czas trwania: 07:30 - 19:30

Egina

Bardzo malownicza wyspa, częsty cel weekendowych wypadów ateńczyków ze względu na bliską odległość od metropolii. Gwarny port i promenada przyciąga gości kolorowymi straganami na kołyszących się barkach oraz przytulnymi kafejkami ciągnącymi się wzdłuż bulwaru.To tu rosną podobno najsmaczniejsze orzeszki pistacjowe w Grecji. W centralnym punkcie wyspy znajduje się Świątynia Afai gdzie odnaleziono najstarsze trofeum na świecie.

Paros

Sielskie miasteczko i wąskie, bogato ukwiecone uliczki zachęcają do romantycznego spaceru. Liczne tawerny kuszą wspaniałymi świeżymi rybami i owocami morza serwowanymi z lokalnym winem i ouzo.

Hydra

Skalista wyspa na Morzu Egejskim, zaskakuje spokojem, zachwyca piękną architekturą i lazurowym morzem, które ją olewa. Niekwestionowaną atrakcją są czerwcowe obchody Odzyskania Niepodległości kończące się bitwą morską w zatoce. Zakaz ruchu kołowego sprawia, że wysepka jest oazą ciszy co sprawia, że upodobali ją sobie wszelkiej maści artyści.

Informacje dodatkowe

Wyjazd: Wiosna , lato  - codziennie, od października do maja -  trzy razy w tygodniu
Dla VIP-ów  specjalny pakiet  usług: prywatny transfer z/do hotelu,  specjalna loża na statku, prywatny check-in, drinki i napoje w cenie, pakiet prywatnych wycieczek na wyspach
Dorośli: 225 €, Dzieci: 140 €

Oferta obejmuje

Transfer klimatyzowanym autokarem  hotel - port -hotel
Rejs statkiem
Bufet  obiadowy
Program folklorystyczny

Oferta nie obejmuje

Kosztu wycieczki do antycznej świątyni  Afaii  na Eginie
  • Podziel się z innymi