O nas

Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku turystycznym w Grecji.

Organizujemy przeróżne formy wypoczynku, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

OPA OPA TOURS

Polskie Biuro turystyczne w Grecji

Jest owocem przemiany polskiej firmy OPA OPA KURIER, która działała na polsko-greckim rynku od 1996 roku. Właściciel firmy Krzysztof Kossakowski mieszkający w Grecji od 1988 roku stał się wielkim pasjonatem i promotorem kultury, architektury i jakże bogatej przyrody tego wspaniałego kraju.

Długoletnie funkcjonowanie na turystycznym rynku polsko-greckim połączone z wielką pasją i miłością do tego kraju świadczy o naszej profesjonalizmie i rzetelności. Fakt ten w szczególności stanowi Państwa gwarancję pełnej satysfakcji z korzystania z naszej oferty.

Bogata oferta wycieczek

OPA OPA Tours zajmuje się kompleksową obsługą klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Poszerzyliśmy program standardowy wycieczek o atrakcyjne pozycje eco/agro-wypoczynku, pakiety wycieczek morskich, gdzie mogą Państwo połączyć zwiedzanie, przygodę oraz wypoczynek.

Wycieczki  

Szeroki wachlarz usług

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy szeroki wachlarz usług - od sprzedaży biletów, wynajmu samochodów, autokarów, rezerwacji hoteli po sprawdzone oferty turystyczne. Zdobyte doświadczenie pozwala zaspokajać wymagania szerokiej rzeszy klientów.

Nasze usługi